.

.

New
Домашно МИЛЕНИЧЕ 10ml пластични dropper шише, 100pcs/многу, око капки, масла

Домашно МИЛЕНИЧЕ 10ml пластични dropper шише, 100pcs/многу, око капки, масла

DEN 742.00
DEN 989.28

Стока
Достапно.


Име : 10ml капка шише
Капацитет : 5ml, 10ml, 15ml, 20ml,30mletc
Is_customized : Да
Шише боја : јасно ,
Боја : бела
Висина : 66.3 MM
Дијаметар : 20.6 MM
Тежина : 3.0 ГРАМ
Материјал :
Капа : PP
Dropper : LDPE
Шише : МИЛЕНИЧИЊА
pls се спомене шише боја и капа боја треба кога местото цел.
шише вклучувајќи три дела : шише, капа и отстранлив совет.
Употреба :
1.Одлично за растворувачи,лесни масла, боја, мирис, капки за очи, солена, етерични масла,итн.
2.Може да се користи за да се издаваат и чување на повеќето течности.

Детали

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Употреба:
Храна
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Големина:
S
Број На Модел На:
капки за очи
Пакување:
>10
Материјал:
Пластични
Мирудии Сад стилови:
маска
Капацитет:
10ml
Пластични Тип:
домашно милениче
Свеж

Избор на клиенти