.

.

New
Стаклени Шишиња, Тегли со Corks Голем Сад За Шафран Бонбони Ванила Чај Храна Транспарентен Јасно Празни Шишиња, Тегли 4pcs/многу

Стаклени Шишиња, Тегли со Corks Голем Сад За Шафран Бонбони Ванила Чај Храна Транспарентен Јасно Празни Шишиња, Тегли 4pcs/многу

DEN 1152.00

Стока
Достапно.


Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.цел помалку од 150бесплатен превозот од преку пост воздух mail
3.цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.

Детали

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Пакување:
4
Употреба:
Спајс
Број На Модел На:
Шафран Бонбони Ванила Чај Храна Шишиња
Капацитет:
0-0.5 l
Бренд Име:
Jarvials
Материјал:
Стакло
Мирудии Сад стилови:
маска
Големина:
L
Големина:
Diameter 65mm
Капацитет:
100ml 250ml 550ml 750ml Шишиња
боја:
Транспарентни Стаклени Шишиња
Користење на:
Шафран Бонбони Ванила Чај Храна Контејнер
Corks:
Стаклени Шишиња Со Corks
Празен:
храна шишиња
Тип:
Голема Тегли
Шишиња Име:
спајс шишиња
Пакување:
секое шише со посебна кутија
Свеж

Избор на клиенти