.

.

New
SaiDeKe мала златна пчела керамички Шишиња складирање Организатор накит Тегли десктоп за свадба декорација подарок

SaiDeKe мала златна пчела керамички Шишиња складирање Организатор накит Тегли десктоп за свадба декорација подарок

DEN 1225.00
DEN 1392.00

Стока
Достапно.

Ве молиме да контактирате со нас, прво за статусот на пратката пред повратни информации.Ви благодариме за вашето разбирање.
Sai De Ke Дома декор златна пчела Организатор керамички Шишиња чување накит Тегли десктоп за свадба декорација подарок
Димензии : дијаметар 10. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се високо ценети.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Контактирајте Со Нас
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Ве молиме имајте на ум дека понекогаш обичај ќе го одложи пакет за инспекција.4 во)се разликува поради прирачник за мерење.5* 8cm
Материјал : Керамички + gilt
Answer : ___________________________ Note : 1.
Купи со доверба.
Повратни информации :
1. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Вашето задоволство,нашите извршување!!.
Испорака Метод :
1.Ви благодариме!
Гаранција и Гаранција :
1. Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка или да се отвори било која спорови за Aliexpress, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Детали

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Бренд Име:
SaiDeKe Дома
Пакување:
1
Употреба:
Храна
Функција:
Порибено,Виткање,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Складирање Bottles00912
Големина:
S
Материјал:
Керамички
Мирудии Сад стилови:
маска
Капацитет:
Други
Свеж

Избор на клиенти