.

.

New
HIPSTEEN 2000ML Стаклена Тегла Складирање Кујна Тегли за Храна Контејнер Шише Херметички Лесно Брава со KKC Метални Токи и Бамбус Капак

HIPSTEEN 2000ML Стаклена Тегла Складирање Кујна Тегли за Храна Контејнер Шише Херметички Лесно Брава со KKC Метални Токи и Бамбус

DEN 936.00
DEN 1127.52

Стока
Достапно.


HIPSTEEN 2000 ML Стаклена Тегла Складирање Кујна Тегли за Храна Контејнер Шише Херметички Лесно Брава со KKC Метални Токи и Бамбус Капак
Карактеристики :
.Храна одделение високо borosilicate стакло,херметички лесно кодот
. Високо квалитетен материјал,poisonless и невкусна,нема загадување на храната,може да помине храна тестирање
.За чување на храната, чај, млеко во прав, суво овошје, бонбони, итн
. Печати на воздухот и инсекти надвор, свежината
. Јасно висока borosilicate стакло ви овозможува да видите што е внатре
. Лесни, но силни и отпорни пауза
.Алтернативен димензии : 2000ml,1600ml,1200ml,850ml,500ml
.Соодветна температура е -20°-150°
Спецификации :
.Боја : Транспарентна
.Материјал : Висок borosilicate стакло + Метални токи + Силиконски прстен
.Производ Димензии : 10*10*29cm
.Пакет Димензии : 10*10*29cm
.Производ Тежина : 650g
.Пакет Тежина : 731g
.Пакување : Шарени Кутија
Пакет Содржина :
.1 x 2000 ML Храна Контејнер за Складирање
1,ве Молиме проверете пакет и објектот внимателно за да бидете сигурни дека нема проблем 2,Ако има било каков проблем, или не сте целосно sasidfied со вашата нарачка ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине negetive повратни информации или отворен спор ,Ние ќе го реши проблемот за да ги задоволи вас
3,Ако нема проблем ,ве молиме оставете ни 5 ѕвезди позитивни повратни информации ,ви благодариме !!

Детали

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Пакување:
1
Број На Модел На:
1968938
Употреба:
Храна
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
HIPSTEEN
Капацитет:
1-2L
Материјал:
Стакло
Мирудии Сад стилови:
маска
Големина:
L
Свеж

Избор на клиенти