.

.

New
Кујна нерѓосувачки челик зачин тегла шише леќата рек зачин тегла парче сет шишиња Кујната Готвење Алатки

Кујна нерѓосувачки челик зачин тегла шише леќата рек зачин тегла парче сет шишиња Кујната Готвење Алатки

DEN 1429.92

Стока
Достапно.


Детали

Мирудии Сад стилови:
маска
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
Спајс
Пакување:
4
Функција:
Порибено
Големина:
M
Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Свеж

Избор на клиенти