.

.

New
22*50*14mm 10ml Стаклени Тегли Со Пластична Капа за Транспарентен Празни Стаклени Шишиња, Тегли Контејнери 100pcs/многу

22*50*14mm 10ml Стаклени Тегли Со Пластична Капа за Транспарентен Празни Стаклени Шишиња, Тегли Контејнери 100pcs/многу

DEN 2400.00

Стока
Достапно.

Шишиња се 100% сосема нов и висок квалитет.Бидете во можност да се продавница семе мониста / течни или подарок
4.
Спецификација
1. Без разлика Компании , поединци или продавници И можете да Useing сите на производот сликата на мојата продавница !
испорака
1. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.Може да се стави на пораки во шише и да го испрати до someboby ви се допаѓа . Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Сепак, стаклени шишиња се кревка ! Кога ќе ја земете пратката maybe1-3 шишиња се кршат на патот ,но не грижете имавме испрати 2-4 повеќе шишиња за да се Обезбеди адекватна количина
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.цел помалку од 150бесплатен превозот од преку пост воздух mail
3.цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
Пакување
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .4 mm или 1mm = 0.
За Компанијата
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.

Детали

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Мирудии Сад стилови:
маска
Бренд Име:
Jarvials
Пакување:
>10
Материјал:
Стакло
Големина:
S
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Спајс
Капацитет:
0-100ml
Број На Модел На:
Шишиња
Свеж

Избор на клиенти