.

.

New
ЕДЕН ЛУКС Акрилик 4 Цевка Житни Фармацевт,Црна Lucite Храна Тегла Организатор,Perspex Садови

ЕДЕН ЛУКС Акрилик 4 Цевка Житни Фармацевт,Црна Lucite Храна Тегла Организатор,Perspex Садови

DEN 12720.00

Стока
Достапно.

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние ќе се вратам на вас наскоро.Ние само се фокусираат на врвен квалитет на производите.

Детали

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Мирудии Сад стилови:
маска
Материјал:
acryl
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Храна
Капацитет:
>501ml
Број На Модел На:
71308110
јасно цевка висина:
25/30/33/40H CM
големина(база):
28*28*10H CM
is_customized:
Yes
База на боја:
јасно,бела,црна
Свеж

Избор на клиенти