.

.

New
GUCI Цвет Кралот Jingdezhen висока температура Phnom Penh керамички леќата резервоарот три парче сет за да испратите лажица база

GUCI Цвет Кралот Jingdezhen висока температура Phnom Penh керамички леќата резервоарот три парче сет за да испратите лажица база

DEN 2196.00
DEN 2361.60

Стока
Достапно.

Цвет Кралот Jingdezhen висока температура Phnom Penh керамички леќата резервоарот три парче сет за да испратите лажица база Име : висока температура леќата лименки 【Спецификација】 : 3 канти за да испратите 3 лажица

Детали

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Пакување:
3
Употреба:
Спајс
Материјал:
Керамички
Функција:
Еко-Пријателски
Големина:
L
Мирудии Сад стилови:
маска
Свеж

Избор на клиенти