.

.

New
Нови Пристигнување,60ml Преносни Силикони Патување Празни Refillable Шише Шампон Крем Лосион за Козметичка Цевка Сад,Слободни shiping.

Нови Пристигнување,60ml Преносни Силикони Патување Празни Refillable Шише Шампон Крем Лосион за Козметичка Цевка Сад,Слободни

DEN 477.60

Стока
Достапно.

Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации и да е она што ние се залага за. Нашата компанија не рамо било давачки во земјата на дестинација.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме.
Пакувањето на производот :
3x силикони шише
СОВЕТИ : оваа ставка има 3 бои,сина,розова,бела, ве молиме оставете порака која боја сакате да се купи,Нема коментари до нас, ние ќе ви испратиме е случаен производ,ви благодариме за вниманието. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.Отворено од суштинско значење за патување притисни шише силикони шишиња флаширање сектор под секторот на патна колекции, преносни патување шише,за Шампон, туш гел, козметички. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! 1. 12 месеци Гаранција. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија.

Детали

Бренд Име:
Halojaju
Мирудии Сад стилови:
Се покрива со Дупка
Материјал:
Пластични
Пакување:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Ж-SB62
Големина:
M
Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Пластични Тип:
Силикони
Употреба:
гел за туширање
Капацитет:
60ml
Име на производ:
празни козметички контејнери
Број На Модел На:
стискаш шише
Производот:
Козметика под-флаширање
Име:
козметички шишиња
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
боја:
Сина,Розова,Бела
Свеж

Избор на клиенти