.

.

New
DINIWELL 2 парчиња/Set ПВЦ Мултифункционален Облека Закачалка Свила Шамија Складирање Рек Полица Toroidal Закачалка Рек Вратоврска Облека Крпа Носителот

DINIWELL 2 парчиња/Set ПВЦ Мултифункционален Облека Закачалка Свила Шамија Складирање Рек Полица Toroidal Закачалка Рек Вратоврска

DEN 194.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Материјал : ПВЦ
Боја : Црна,Бела
Големина : 23*13.5 cm
Пакетот Вклучува
2 парчиња* Крпа Носителот
за ставање на алиштата.
100% сосема нов и висок квалитет.
Погодно да се откажам облека ,scarfs,крпи ,врски на врата назад.
Добар држачот за домашна употреба.Виси во Гардероба , заштеда на простор

Детали

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Број На Модел На:
XJS010
Бренд Име:
DINIWELL
Материјал:
ПВЦ
Нема. на Групи:
Еден
Инсталација Тип:
Кука Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
Гардероба
Употреба:
облека
Свеж

Избор на клиенти