.

.

New
Креативни Дома Дрвени Полици Контејнер За Складирање Кутија Празна Кутија За Складирање Полица 4 Бои Дрвени Фиоки Накит Организаторите Дрво Занает

Креативни Дома Дрвени Полици Контејнер За Складирање Кутија Празна Кутија За Складирање Полица 4 Бои Дрвени Фиоки Накит Организаторите

DEN 3139.00
DEN 5232.00

Стока
Достапно.


Креативни дома Дрвени Полици Контејнер за Складирање кутија Грижа носи со Симпатична 4 Бои Фиоки Накит Организаторите Креативни Дома Дрвени Полици Контејнер за Складирање Кутија празна кутија за Складирање Полица 4 Бои Дрвени Фиоки Накит Организаторите
Големина : 22.5 cm x11.5cm x23cm
Тежина : 1.8 kg
Материјал : дрво
Користење : За Чување На Полица
Карактеристики :
1.100% сосема Нов и висок квалитет.
2.И двете може да го спаси вашиот простор и ги красат вашата соба.
3.Совршени за Дневна соба, постелнина соба, студија, детска соба и сл.


Детали

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Бренд Име:
Strongwell
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Инсталација Тип:
Кат Тип
Број На Модел На:
SW60145
Употреба:
Дребулии
Материјал:
Дрво
Нема. на Групи:
Двојно
Применливи Простор:
дневна соба
Објектот:
чување на Полица
Големина:
22.5cm X11.5cm X23cm
боја:
Цврста
Материјал:
Дрво
Количина:
1pc
Пакување:
1pc/кутија
Име:
Гроздобер Ретро Дрвена Полица
Тип:
дрвени Складирање Кабинет
Функција:
За Кујна Спални Бања Livingroom
Тежина:
1.8kg
Свеж

Избор на клиенти