.

.

New
Простор алуминиум стигнале виткање облека виси мини контракција невидливи полици Ѕид Заградата се Скрие Ѕид Виси Носителот

Простор алуминиум стигнале виткање облека виси мини контракција невидливи полици Ѕид Заградата се Скрие Ѕид Виси Носителот

DEN 1439.52

Стока
Достапно.


функција : карактеристики краток , лесен и практичен и едноставен за инсталација , adsorbable ѕидови , користете го отворите кога виткање горниот капак може да се користи , кога не може да се здипли затвори , широка употреба , не влијае на спалната соба на прекрасен изглед , дома чување на редот !
.
ѕидот дрвени со оригинални неколку само-прислушување завртки , се однесуваат на пакувањето или веб-сајт на кој начин , мерење на растојание добро на ѕид , и висат на полици huaidan .
eury- : normic употреба Еден може да биде инсталиран во спалната соба и бањата , balcs балкон , две комбинација, исто така може да инсталација , средината со крст-барови ( имаме дистрибуција ) huaidan , виси облеката , плус 2 - 3 пол huaidan правење весник решетката . исто така, може да биде повеќе комбинација инсталиран во гардероба внатрешни , што се користи за облека виси , кога не виткање контракција , одлично да се искористи просторот , dearie . цемент плочка ѕид со електрична чекан ( 6mm вежба битни), според вашата потреба вежба два растојание ostinatos , удар во експанзија protomere , потоа во оригиналниот неколку само-прислушување завртки , виси врвот рек huaidan ( : Прелива еден пар на закачалка треба 4 жито монтажа завртка , ако постојат многу надвор за да се спречи инсталација на незгода, штета резервни ) .
Простор алуминиум стигнале виткање облека виси мини контракција невидливи полици Ѕид Заградата се Скрие Ѕид Виси Носителот
Постојат 2 носителите и монтажа додатоци во 1 сет .

Детали

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Класификација:
Виткање Багажник
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
облека
Нема. на Групи:
Еден
Инсталација Тип:
Топ Вметнување Тип
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Армија Зелено, Сино Небо
Член Број:
6-10pcs
Свеж

Избор на клиенти