.

.

New
ORZ Гроздобер Стил Правец на Рек Бронза Еден Вино Шише Носителот Вино Решетката за Свадба Дома Бар Ресторан

ORZ Гроздобер Стил Правец на Рек Бронза Еден Вино Шише Носителот Вино Решетката за Свадба Дома Бар Ресторан

DEN 587.00
DEN 1151.04

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Чување На Носителите & Полици За Складирање,Чување Кошеви
Инсталација Тип:
Стои Тип
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Бренд Име:
ORZ
Метал Тип:
леано железо
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Нема. на Групи:
Еден
Материјал:
Метал
Применливи Простор:
дневна соба
Број На Модел На:
107737
Употреба:
вино
боја:
бронза
Тежина:
400g
Пакет Се Вклучени:
1 x Правец на Носителот
Свеж

Избор на клиенти