.

.

New
Кујнски Мијалник Мозоци Рек прибор за јадење shelving третман на овошје и зеленчук Новиот Компактен Јадење Рек Поставите Сушење Utensil Drainer

Кујнски Мијалник Мозоци Рек прибор за јадење shelving третман на овошје и зеленчук Новиот Компактен Јадење Рек Поставите Сушење

DEN 437.00
DEN 527.04

Стока
Достапно.


5328783104030052 Продавачот Препорачуваме US $ 12.98 /парче US $ 7.40 /парче US $ 13.90 /парче US $ 9.63 /парче US $ 9.90 /парче US $ 5.90 /парче US $ 22.50 /парче US $ 2.70 /парче детали за производот Опис : * Pop-up и down функција создаде дополнителен простор за складирање на кујната кабинет. * Обезбедува доволно простор за вашите таблички и flatware. * Прилог divider задржи помали кујнски алатки во место и побрзо сушење. * Отстранлив пластични мозоци одбор за одвод на вода и лесно да се чисти. Карактеристики : * Материјал : безбедно на пластика * големина на : 16.3*45.5*10.5 cm * Боја : Роза Црвена,Зелена,Сина Пакет се вклучени : 1 X јадење рек Сушење Utensi

Детали

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Сад Багажник
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Применливи Простор:
Кујна
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Употреба:
Садови
Нема. на Групи:
Еден
Пластични Тип:
PP
Инсталација Тип:
Кат Тип
Број На Модел На:
KDK 5311
Свеж

Избор на клиенти