.

.

New
Мултифункционален Пластични Чорапи Садови Организатор Складирање Организатор 4 Мрежи Стојат Кутија

Мултифункционален Пластични Чорапи Садови Организатор Складирање Организатор 4 Мрежи Стојат Кутија

DEN 96.00

Стока
Достапно.


Мултифункционален Пластични Чорапи Садови Организатор Складирање Организатор 4 Мрежи Стојат Кутија
Спецификации :
Може да застане на маса, повеќе convient да ја користите.
Тоа може да се користи за складирање на чорапи, долна облека, канцелариски материјал, козметика, садови, итн.
Совршен за задржи кујнската маса биро уредната.
Тип : Складирање Кутија
Материјал : Пластика
Прилики : Кујна, работна Маса, итн
Карактеристики : Застане, Перат, Удобен, 4 Мрежи, Корисни, Табела Оркестарот
Големина : 20.5 cm x 9cm 5cm x/8.07" x 3.54" x 1.97" (Прибл.)
Забелешки :
1 парче кутија за складирање вклучува 4 мрежи и 4 мрежи се во иста боја.
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Складирање Кутија

Детали

Број На Модел На:
8822136
Обликот:
Плоштад
Решетки Количина:
ОЕМ
Употреба:
Алатки
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Спецификација:
OEM
Оптоварување:
Никој
Производот:
Никој
Пластични Тип:
Никој
Техника:
Никој
Стил:
Никој
Капацитет:
ОЕМ
Свеж

Избор на клиенти