.

.

New
Нови Пристигнување Цигара Кутија Метал Складирање Кутија Креативен Дизајн Додатоци Automatic Пура Материјали За Конвенционалните Цигара Подарок

Нови Пристигнување Цигара Кутија Метал Складирање Кутија Креативен Дизајн Додатоци Automatic Пура Материјали За Конвенционалните

DEN 472.80

Стока
Достапно.

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Сите добра се проверени, Ние се многу строги за пакување, ние ќе се земе некои фотографии за пратката пред пратката. Ние се надеваме да се направи долгорочни бизнис. Ако оваа страница не го најде она што ви треба, ве молиме да се земе еден момент за да ја посетите нашата продавница,може да Постојат производи што сакате, или можете да оставите порака на нас, ние ќе го испратите објекти ПОБРЗО. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 3) Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Детали

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Број На Модел На:
0002
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Техника:
Лак
Решетки Количина:
1
Обликот:
правоаголник
Метал Тип:
Алуминиум легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
GUSHIFU
Стил:
Персоналните Прилагодување
Оптоварување:
100 кг
Спецификација:
9*5.8*2.6cm
Капацитет:
9*5.8*2.6 CM
Употреба:
cigarett
Производот:
Цигара Додатоци
Свеж

Избор на клиенти