.

.

New
XZJJA Неткаени 24Grid Чување на Кутии За Врски на долна облека Чорапи Divider Фиока Lidded Плакарот Организатор Ropa Внатрешни работи Organizador

XZJJA Неткаени 24Grid Чување на Кутии За Врски на долна облека Чорапи Divider Фиока Lidded Плакарот Организатор Ropa Внатрешни

DEN 431.52

Стока
Достапно.

ако сакате да брод од страна на Fedex,UPS-от,DHL,Aramex ,EMS,E-ems ,ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се обезбеди добра цена.но, не грижете се, ние ќе ви каже кога е надвор од акциите, Веднаш. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Големина за прирачник meas urement, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Ако некој производ е надвор од акциите,тоа може да биде одложен. Ние само брод да се потврди цел адреси. Normall ние ќе брод во 2 дена по уплатата.Понекогаш се испорача време може да биде и подолго,но не грижете се ,вие секогаш ќе биде заштитена,нема да загуба на пари. Нормално го испорача време на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е за 30 дена(се очекува brzail).Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.393 инчи Големина : 35*29*10СМ - Пакетот вклучува : 1 * Домаќинство Складирање,Фиока Divider Кутија ЗАБЕЛЕШКА 1.
XZJJA Неткаени 24 Grid Чување на Кутии За Врски на долна облека Чорапи Divider Фиока Lidded Плакарот Организатор Ropa Внатрешни работи Organizador -100% Сосема Нов И Висок Квалитет на -Материјал : Не-плетени ткаенини + Картон -Конверзија : 1inch=2. Fedex,UPS-от,DHL,Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e-пакет,EMS,E-емс. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ .Ве молиме проверете ја адресата што го оставија,Ние треба целата адреса.итн сите се прифатени. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Веднаш.

Детали

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Бренд Име:
XZJJA
Производот:
Облека Организатор
Стил:
Пастирски
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Решетки Количина:
24
Употреба:
облека
Број На Модел На:
Чорапи складирање кутија
Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Техника:
Сјајни
Оптоварување:
150 kg
Спецификација:
35*29*10CM
Капацитет:
24
Употреба:
долна облека организатор
боја:
Роуз црвена ,беж
Важат за:
Долна облека, чорапи, врски, шалови, итн
Име:
Домаќинство Складирање,Фиока Divider Кутија
Свеж

Избор на клиенти