.

.

New
Бесплатен Превозот!Американски Стил Мини Пилула Случај Collectables мини Кутија Diy складирање кутија плоштадот кармин случај мали метални кутија 32pcs/кутија

Бесплатен Превозот!Американски Стил Мини Пилула Случај Collectables мини Кутија Diy складирање кутија плоштадот кармин случај

DEN 1049.00
DEN 1104.00

Стока
Достапно.

детали за производот Кутија Големина : 5.5*4*2.3 cm 16different дизајн,секој дизајн 2 парчиња.

Детали

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Техника:
Лак
Употреба:
Дребулии
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
правоаголник
Метал Тип:
Железо
Стил:
Американски Стил
Производот:
Медицински Комплет
Материјал:
Метал
Оптоварување:
100 кг
Капацитет:
1-2 компјутери Фереро
Решетки Количина:
1
Број На Модел На:
Цвет
Свеж

Избор на клиенти