.

.

New
Фенси Кристал Животинско Зајакот Форма Trinket Кутија Метален Накит Складирање Кутија SCJ333

Фенси Кристал Животинско Зајакот Форма Trinket Кутија Метален Накит Складирање Кутија SCJ333

DEN 1055.52

Стока
Достапно.


Фенси Кристал Животинско Зајакот Форма Trinket Кутија Метален Накит Складирање Кутија SCJ333
Спецификации Големина : 5.5*4.5*9cm Тежина : 200 g Материјал : pewter легури ,rhinestones ,емајл масло ,магнети во Боја : златна плоча со multicoloured глеѓ Различни дизајни се достапни ОЕМ добредојдовте Бои : бои по случаен избор од акции или ни капка е-мејл за боја информации што им се ставени во ред pewter со чешки кристали оркестарот, рачно изработени сликарство Прилагодено дизајн е добредојден Злато кромид во прав опфатени Карактеристики : прекрасни дизајни и бои се достапни дизајни со различни големини и бои 100% рачно изработени за глеѓ маслени бои магнети ги користите за да отвори-up употреба : дома декорација,бизнис подарок,кутија за накит ,роденденски подарок,фестивал подарок s Prouduct фотографии :
Сандак

Детали

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
SCJ333
Производот:
накит кутија
Материјал:
Метал
Капацитет:
1-4 парчиња на бонбони Алпите
Решетки Количина:
1
Употреба:
накит
Оптоварување:
0.5 КГ
Техника:
Емајлот
Метал Тип:
Pewter
Спецификација:
trinket box
накит кутија:
trinket кутија
промо подароци:
бизнис подароци
свадба подароци:
божиќ подароци
партија подароци:
Роденденски подароци
Свеж

Избор на клиенти