.

.

New
w051 Бесплатен превозот на Децата 1-7 години памук Деца чорапи три пара на облекување сино момче мајмун модели

w051 Бесплатен превозот на Децата 1-7 години памук Деца чорапи три пара на облекување сино момче мајмун модели

DEN 167.00
DEN 167.04

Стока
Достапно.

Answer : ___________________________ Note : Случајно наредени, Просек случаен испорака Материјал : крпа / фротир ткаенини Цевка за висок : Duantong Големина : 1-3 години, 4-7 години Големина : дното должина 12cm,14cm Дебелина сезона : погодни за зимски Чорапи карактеристики : абсорбента, мирис, дебели, boneless шиење дизајн

Детали

Големина:
2-3T, 4-6T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
децата основни
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
w051
Свеж

Избор на клиенти