.

.

New
6 парови Жена корејски Женски Чорапи Кучиња И Мачки Животинско Точки Убави Женски Памучни Чорапи Дама Памучни Чорапи Тренд Експлозија Модели

6 парови Жена корејски Женски Чорапи Кучиња И Мачки Животинско Точки Убави Женски Памучни Чорапи Дама Памучни Чорапи Тренд Експлозија

DEN 422.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.

Ви благодариме!
Ако сте незадоволни со тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.5 28 ЕУР 39 40 41 42 43 44 45 46 НИ 7.
За Превозот
1.И понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на
време во царинската царинење.Меѓународен превоз е потребно долго време,ве молиме да бидете трпеливи, ние Секогаш ќе обрне внимание на најновите
динамичен информации, пратката може да биде случајна штета, вклучувајќи кршен,па дури и изгубени, ве молиме
разбирам! Ако не го добиете вашиот пакет,или пратката е оштетена,или имаат неисправни производи,
ве молиме да ни обезбеди некои слики како доказ, ако факт е точно, ние ќе испрати нов производ за вас. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.5 24 25 беа 25,5 26 ЕУР 35 36 37 38 39 39 40 40 НАС 5 5.Ако
не добиете објектот во рок од триесет дена,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.5 7
За Плаќање
1.
Име На Производ Жените Sock Материјал Памук,Spandex,Полиестер Боја
Како Слика Стил Мода,Популарна,Случајни,Неформални Големина Евра 35-39 Функција Не се лизга,Дише,Absort Пот Пакување 6 Пара/многу Во OPP Вреќа
6 парови Жена корејски Женски Чорапи Кучиња И Мачки Животинско Точки Убави Женски Памук
Чорапи Дама Памучни Чорапи Тренд Експлозија Модели Материјал : Памук,Spndex,Полиестер, Големина : Еур 35-39 Шема : Куче Животинско Чорапи Точки Сезона : Пролет&Лето&Есен&Зима Sock Повод : Дома,на Шопинг,на Состанок,Игра,Училиште Чорапи Пакет : OPP Вреќа
Answer : ___________________________ Note : * Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики,ви благодариме за вашето разбирање.

Детали

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Dot
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Објектот Должина:
EU 35-39
Број На Модел На:
LKLJJ2280
датум:
2018.1.25
Број на модел II:
LKLJJ0501
Sock Шема/Дизајн:
Куче Животинско Чорапи Точки
Sock Функција:
Пот-абсорбента,Дише Чорапи
sock стил:
Симпатична,Мода,Популарна,Секојдневен Sock
Одговараат за Сезона:
Пролет,Sunmmer,Есен.Зимски Чорапи
Sock Пол:
Жени,Жени,Девојки,Дами Sock
Sock Повод:
Дома,На Шопинг,На Состанок,Игра,Училиште Чорапи
Пакетот Вклучува:
6 Пара/Многу
Sock Вредност Marke:
САД $ 10
Свеж

Избор на клиенти