.

.

New
Мало 0-10years чорапи солидна боја крило новородените Деца деца Памук пролет, есен есен зима

Мало 0-10years чорапи солидна боја крило новородените Деца деца Памук пролет, есен есен зима

DEN 128.64

Стока
Достапно.

5 ѕвезди на Услуги е наш приоритет . Понекогаш спам филтри ќе го блокира нашите пораки, ве молиме проверете ја вашата спам за исчезнати пораки ако не се слушне од нас во рок од 48 бизнис часа.

Детали

Големина:
2-3T, 4-6T, 7-9T
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
W160902
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Бренд Име:
wobfaobxylf
Свеж

Избор на клиенти