.

.

New
1 Пар Жените Дами Секси Долна Облека Топла Еротски Чипка Врвот Чиста Остане До Бедрото Високи Над Колената Чорапи Ноќни Клубови 6 Цврсти Бои

1 Пар Жените Дами Секси Долна Облека Топла Еротски Чипка Врвот Чиста Остане До Бедрото Високи Над Колената Чорапи Ноќни Клубови

DEN 89.00
DEN 96.48

Стока
Достапно.

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
100% Сосема Нов и Висок квалитет!
Стил : Секси Порибување
Материјал : Полиестер+Spandex
Боја : Црна/Бела/Red/Розова/Виолетова/тело
Големина : Една големина
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 Пар x Порибување
Преглед :

Детали

Бренд Име:
hirigin
Материјал:
Памук,Полиестер
Објектот Должина:
Stockings
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Тенка
Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Свеж

Избор на клиенти