.

.

New
децата чорапи 2017summer мода 5 пара / многу памук дише мрежа чорапи симпатична модел 2 - 11 години момчиња чорапи деца чорапи

децата чорапи 2017summer мода 5 пара / многу памук дише мрежа чорапи симпатична модел 2 - 11 години момчиња чорапи деца чорапи

DEN 328.00
DEN 345.60

Стока
Достапно.


Информација За Производот :
Пол : момчиња
Opp вреќа Пакет : 1lot=10 компјутери=5 парови
Боја : Како на сликата покажува
Материјал : Памук
Големина : 2 - 11 години
Answer : ___________________________ Note : 1cm=0.393 инчен
Ве молиме Имајте во предвид омилена боја и големина. Ако не се забелешка случаен натпревар.
Слики и стоката има нијанси, тоа е нормално.
Ве молиме овозможи големина 1-2cm грешка со рачни мерења.
Производот Се Покаже :

Детали

Големина:
2 to 4 years, 5 to 7 years, 8 to 11 years
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
Децата Хумор
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
AA0414
Материјал:
Памук
боја:
5 бои
погодни за возраста:
Потекло:
Кина
Занает:
Жакард
Функција:
дише /Апсорбираат потта
цевка за висок:
Краток цевка
Свеж

Избор на клиенти