.

.

New
40 Denier Core-откачи Свила Жените Секси Чипка Врвот Чиста Остане До Над Колената Бедрото Високи Чорапи 5 Бои

40 Denier Core-откачи Свила Жените Секси Чипка Врвот Чиста Остане До Над Колената Бедрото Високи Чорапи 5 Бои

DEN 328.00
DEN 345.60

Стока
Достапно.


Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за информациите во вашата земја.

Детали

Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Објектот Должина:
80cm
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Hilaria
Материјал:
Spandex,Најлон
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
316
боја:
Црна/Бела/ Кафе/Црвена/Кожата
Свеж

Избор на клиенти