.

.

New
Жените Девојки на повик во Текот На Коленото Чорапи Бедрото Високи Долги Шарени Порибување 11 Бои

Жените Девојки на повик во Текот На Коленото Чорапи Бедрото Високи Долги Шарени Порибување 11 Бои

DEN 105.00
DEN 150.24

Стока
Достапно.


2016 година Жени, Девојки на повик во Текот На Коленото Чорапи Бедрото Високи Долги Шарени Порибување 11 Бои
100% Сосема Нов и Висок Квалитет!
Материјал : Памук Мешавина
Стил : во текот на Коленото (Бедрото Високи)
Боја : Сина,Бела,Длабоко Сива,Светло Сива,Светло Сина,Розова,Дип Парпл,Шарени,Црвена,Жолта,Црвена Роза
Големина : Една Големина Одговара На Сите
Unstretched : 50cm/19.69"
Пакет содржи : 1 Пара Чорапи

Детали

Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Објектот Должина:
50cm
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук
Бренд Име:
COCKCON
Број На Модел На:
жените порибување
Свеж

Избор на клиенти