.

.

New
Нови Корејски Сјајна Сладолед Памучни Чорапи Жените Смешно Fishnet Кратки Чорапи Meias Девојки Кул Harajuku Sokken Calcetines Mujer

Нови Корејски Сјајна Сладолед Памучни Чорапи Жените Смешно Fishnet Кратки Чорапи Meias Девојки Кул Harajuku Sokken Calcetines

DEN 129.00
DEN 211.20

Стока
Достапно.

Имајте пријатен шопинг ден! 3. Телефон за контакт Бр.5
Answer : ___________________________ Note : 1. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме слободно контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Превозот адреса : 4. На овој начин, ние може да се испратат објектите во рамките на 7business дена како е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време. Вистинска боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори како што се компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. ) и да ни испрати слики од екранот може да се $1 попуст or5% попуст во следната цел за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Post code/ поштенски код : Откако ќе го поставите цел. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Нови Корејски Сјајна Сладолед Памучни Чорапи Жените Смешно Fishnet Кратки Чорапи Meias Девојки Кул Harajuku Sokken Calcetines Mujer
ГОЛЕМИНА : EU35-40,US5-8. Примачот Име И Презиме : 2. Почитувани купувачот, нашата цена е најниска цена, не вклучувајќи ги и увозните давачки. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради manualmeasurement. Се надевам на разбирање. Драги пријатели, Добредојдовте на нашата продавница, Споделување на производот што сте го добиле на СНС ( како што се VK, Pinterest,Facebook, Твитер и др.

Детали

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Бренд Име:
COSPLACOOL
Објектот Должина:
One Size
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Бамбус Влакна,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
2W2054
Тип На Објект:
Sock
Функција:
Дише, абсорбента, анти-beriberi, анти-триење
За сезоната:
пролет,лето,есен, зима
Големина:
EU35-40,US5-8.5
Тежина:
About 35g
Продажба тип:
Трговијата на мало,трговија на големо
Свеж

Избор на клиенти