.

.

New
6 Боја Мода Harajuku Лента Жени Секси Bowknot Fishnet Meias Секси Шупливи Риба Нето Симпатична Лак Вратоврска Чипка Сокс Смешно Calcetines

6 Боја Мода Harajuku Лента Жени Секси Bowknot Fishnet Meias Секси Шупливи Риба Нето Симпатична Лак Вратоврска Чипка Сокс Смешно

DEN 74.00
DEN 120.96

Стока
Достапно.

5
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради manualmeasurement. Превозот адреса : 4. Со цел да испратите објекти од веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашите детали превозот адреса руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име 1. Вистинска боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори како што се компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Телефон за контакт Бр. ) и да ни испрати слики од екранот може да се $1 попуст or5% попуст во следната цел за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
6 Боја Мода Harajuku Лента Жени Секси Bowknot Fishnet Meias Секси Шупливи Риба Нето Симпатична Лак Вратоврска Чипка Сокс Смешно Calcetines
ГОЛЕМИНА : EU35-40,US5-8. Драги пријатели, Добредојдовте на нашата продавница, Споделување на производот што сте го добиле на СНС ( како што се VK, Pinterest,Facebook, Твитер и др. Примачот Име И Презиме : 2. Post code/ поштенски код : Откако ќе го поставите цел. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден! 3. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме слободно контактирајте со нас на прво место. Почитувани купувачот, нашата цена е најниска цена, не вклучувајќи ги и увозните давачки. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Бренд Име:
COSPLACOOL
Објектот Должина:
One Size
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
2W2695
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Полиестер
Дебелина:
Тенка
Тип На Објект:
Sock
Функција:
Дише, абсорбента, анти-beriberi, анти-триење
За сезоната:
Пролет,Лето
Пакување:
едноставна завиткани
Големина:
EU35-40,US5-8.5
Тежина:
About 30g
Продажба тип:
Трговијата на мало,трговија на големо
Свеж

Избор на клиенти