.

.

New
2pairs/Многу Секси Жени Мода Ultrathin Чипка Врвот Чиста Бедрото Високи мрежа Свила Чорапи Долго бедрото високи остане до чорапи

2pairs/Многу Секси Жени Мода Ultrathin Чипка Врвот Чиста Бедрото Високи мрежа Свила Чорапи Долго бедрото високи остане до чорапи

DEN 186.24

Стока
Достапно.


Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Објектот ќе биде предаден од страна на Воздух Пошта преку Кина Пост Воздух Mail заводот во рок од 1 дена по приемот расчисти исплата. Ние добредојдовте во светот на купувачи. Како на Купувачот тоа е вашиот одговорност е да се прочита и разбере боја опис, како што е бојата на објектот ќе се купување. Ви благодариме!
Уживаат во шопинг тука!. Ако не сте сигурни, ве молиме e-mail за појаснување.
бесплатен превозот Секси Жени Мода Ultrathin Чипка Врвот Чиста Бедрото Високи мрежа Свила Чорапи Долго бедрото високи остане до чорапи A610
Ова е врвот fishnet чорапи може да се користи со појавување на Жартиера, секси, О!
Боја информации :
1. ако имате anyproblem или не се задоволни со нашите производи и услуги,
ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот Оценка,
Ние ќе го прават истото за вас.

Детали

Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Свила,Кашмир,Памук
Дебелина:
Стандард
Објектот Должина:
65CM
Број На Модел На:
blundstone
Свеж

Избор на клиенти