.

.

New
3Pair Бебе Момчиња Девојчиња Чорапи Погоден За 0-3Year Деца Деца Чорапи Памук Симпатична Животно Дизајн Новородено Бебе Чорапи

3Pair Бебе Момчиња Девојчиња Чорапи Погоден За 0-3Year Деца Деца Чорапи Памук Симпатична Животно Дизајн Новородено Бебе

DEN 277.00
DEN 446.40

Стока
Достапно.

Предмети се испраќаат од страна на Кина Пост airmai. Како сезона,тоа ќе потрае околу 20-40 работни денови за испорака.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или netural повратни информации,ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме многу за вашиот соработка однапред!! Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен или бришат. Ве молиме да обрнете внимание дека увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка pirce или на превозот обвиненија.Сите пораки на налози НЕМА да се обработи за време на викенди и празници.Купувачи се одговорни за сите се враќаат трошоците за превозот под никакви околности. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Ние се потпираме на нашите Aliexpress репутација и клиентите satifaction да се успее. Нашите norml бизнис час е од понеделник до петок во 9 ЧАСОТ за да 6ЧАСОТ Пекинг Време.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена откако сте го добиле. Ве молиме проверете со вашиот земјата'scustoms канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите враќа откако ќе го добиете вашите производи.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,со цел да квалитет за враќање на пари или размена на стоки.

Детали

Големина:
1T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Возљубени Ангел
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
OC1OC2020
Свеж

Избор на клиенти