.

.

New
4Pair/Многу Бебе Деца Деца Чорапи Погоден За 0-4Year Новородено Бебе Чорапи Памук Животински Модели Момчиња Девојчиња Брод Чорапи

4Pair/Многу Бебе Деца Деца Чорапи Погоден За 0-4Year Новородено Бебе Чорапи Памук Животински Модели Момчиња Девојчиња Брод

DEN 324.00
DEN 410.88

Стока
Достапно.

Ве молиме проверете со вашиот земјата'scustoms канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Купувачи се одговорни за сите се враќаат трошоците за превозот под никакви околности. Предмети се испраќаат од страна на Кина Пост airmai.Тоа може да потрае и подолго време се должи на помалку чести на авиокомпанијата и инспекција преку границата.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите враќа откако ќе го добиете вашите производи. Feekback Ние се потпираме на нашите Aliexpress репутација и клиентите satifaction да се успее.Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена откако сте го добиле.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,со цел да квалитет за враќање на пари или размена на стоки.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. За Нас Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Нашите norml бизнис час е од понеделник до петок во 9 ЧАСОТ за да 6ЧАСОТ Пекинг Време.Сите пораки на налози НЕМА да се обработи за време на викенди и празници. На секое прашање или проблем,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас веднаш,ние ќе ви одговори што во прво време. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или netural повратни информации,ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Како сезона,тоа ќе потрае околу 20-40 работни денови за испорака.

Детали

Големина:
1T, 2T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Број На Модел На:
FB135
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Возљубени Ангел
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Свеж

Избор на клиенти