.

.

New
4Pair Бебе Деца Деца Чорапи Памук Прекрасна Мачка Јагода Дизајни Погоден 0-18 Месец Новородено Бебе Чорапи Детска Облека

4Pair Бебе Деца Деца Чорапи Памук Прекрасна Мачка Јагода Дизајни Погоден 0-18 Месец Новородено Бебе Чорапи Детска Облека

DEN 342.00
DEN 433.44

Стока
Достапно.

Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или netural повратни информации,ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Сите пораки на налози НЕМА да се обработи за време на викенди и празници.Ви благодариме многу за вашиот соработка однапред!! Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен или бришат. Како сезона,тоа ќе потрае околу 20-40 работни денови за испорака. Feekback Ние се потпираме на нашите Aliexpress репутација и клиентите satifaction да се успее. Врати/Политика За Наплата 1.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,со цел да квалитет за враќање на пари или размена на стоки.
4 Pair Бебе Деца Деца Чорапи 100% Памук Прекрасна Мачка Јагода Дизајни Погоден 0-18 Месец Новородено Бебе Чорапи Детска Облека
Ако треба да одберете боја, ве Молиме забелешка на слика во боја имиња Погоден за векови : 0-18 месеци (за референца само да големината на Точни) Материјал : Памук (95% погоре) боја : 3 боја (како на сликата покажува може да изберете боја) Големина : како на сликата покажува (може да изберете големина) Забелешка : Чорапи себе има одреден еластичност,Деца долги Нозе повеќе од чорапи 1-2 CM најдобар ве Молиме погледнете претпазливи големина на табела Според соодветната големина на табелата, изберете нивните големини ви Благодариме Пакување : 4 Pair Симпатична Чорапи Ако треба да одберете боја, ве Молиме забелешка на слика во боја имиња на Плаќање : прифаќаме само Alipay(Зачувам) .

Детали

Бебе Возраст:
10-12 месеци, 0-3 месеци
Тип На Објект:
Sock
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
X130
Бренд Име:
Возљубени Ангел
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Новина
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Свеж

Избор на клиенти