.

.

New
10 Пар/ Многу Mens Чорапи Rhombus Шема Calcetines Meias Мода Квалитет Полиестер Дише Секојдневен Sock 5 Бои Бесплатен Превозот

10 Пар/ Многу Mens Чорапи Rhombus Шема Calcetines Meias Мода Квалитет Полиестер Дише Секојдневен Sock 5 Бои Бесплатен Превозот

DEN 336.00
DEN 671.04

Стока
Достапно.

Костим за сезона : пролет, есен,зима
Известување
10/МНОГУ Без кутија
Големина : бесплатно( еднаков 39-44)
Материјал : Полиестер
Категорија : Спорт чорапи, чорапи надворешна трговија
Применливи Полот : Мажите
Модел : Црна ,темно сива,сива ,темно сина и бела 5 бои,можете да изберете бои..

Детали

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
D2288
Материјал:
Полиестер,Памук
Sock Тип:
Повик
Шема:
Rhombus Стил
Sock Тип:
Атлетик
Свеж

Избор на клиенти