.

.

New
2018 Нови kawaii Уво Жените Цртан филм Чорапи Над Коленото Зима Симпатична Цртан филм Чорапи Памук Топла Жена Прекрасна Бедрото Високи Трикотаж

2018 Нови kawaii Уво Жените Цртан филм Чорапи Над Коленото Зима Симпатична Цртан филм Чорапи Памук Топла Жена Прекрасна Бедрото

DEN 261.00
DEN 357.12

Стока
Достапно.


Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Доколку наредбата > $5 брод Ali Express Стандард Превозот или E-пакет (Можете да ги Пратите логистика информации)
Ако цел
ПОВРАТНИ информации :
1.
Боја : Црна,Вино Црвено,Nary Сина,Темно Сива,Светло Сива,Темно Зелена
Големина на : слободен големина
Погоден Висина : 150-175cm
Хип : 85-98cm
Стил : жените чорапи, Цртан филм Коленото Чорапи,Бедрото Високи Чорапи,Зимски порибување за
жена,Есен чорапи,Пролет чорапи,Симпатична чорапи
забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни. Ве молиме да се разбере.
Пакувањето На Производот
Со цел да се олесни транспортот , царинење и за заштита на стоката, Ние промена на пакет, како покаже.
За Царина :
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.

Детали

Големина:
one size
Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
SW02009
Бренд Име:
DANNSKARL
Објектот Должина:
66cm
Шаблон Тип:
Печати
Производ Возраст Класификација:
жените чорапи
Содржината на главната ткаенина состав:
95%
Сезоната:
зима,есен,пролет
Технологија:
жакард ткаат
боја:
Црна,Nary Сина,Светло Сива,Drak Сива,Вино црвено,Бело,Drak Зелена
Стил:
Жените Чорапи,Симпатична Чорапи,Мачка уво Чорапи
Употреба:
Зимски порибување за жена,Есен, чорапи,чорапи Пролет
Style1:
Цртан Филм Коленото Чорапи,Бедрото Високи Чорапи
Свеж

Избор на клиенти