.

.

New
Коди Челик Зима машки Чорапи Висок Квалитет Памук Полиестер Sock За Човекот Секојдневен Класичен Бел Мода Машки Sock 3pairs/многу

Коди Челик Зима машки Чорапи Висок Квалитет Памук Полиестер Sock За Човекот Секојдневен Класичен Бел Мода Машки Sock 3pairs/многу

DEN 219.84

Стока
Достапно.

ЧОРАПИ ИНФОРМАЦИИ Пол Мажи Боја Шарени, Како слика покажува Материјал Памук, Полиестер, Spandex Големина Слободни големина, погоден ЕВРА : 39-43 НАС : 6-9.5 Пакет Opp вреќа Пакет : 1lot=3 пара Забелешка За Русија клиенти, ве молиме да го напишете вашето име и презиме. Еластичноста на чорапи е добро, Погоден ЕВРА : 39-43 НАС : 6-9.5. Можете да изберете различни стилови или изберете она што ние ви препорачуваме во опција. Ако производот има било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, не даваат лоши повратни информации.

Детали

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
AA6284
Бренд Име:
КОДИ ЧЕЛИК
боја:
Шарени Чорапи (1 Бои)
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Погоден Сезона:
Пролет&Есен&Зима
Шема:
Мешани Бои
1lot:
=3 пар
Големина:
EUR
Материјал Сооднос:
80%Памук,15%Полиестер,5%Spandex
Стил-1:
Машки Чорапи Висок Квалитет
Стил-2:
Sock За Обичниот Човек
Стил-3:
Моден Машки Sock
Свеж

Избор на клиенти