.

.

New
YEADU Среќен Смешно машки Чорапи 85% Чешлани Памук Шарени Новина Овошје Храна Ананас Цреша Кафе Јајце Чорапи ЕУ 38-45

YEADU Среќен Смешно машки Чорапи 85% Чешлани Памук Шарени Новина Овошје Храна Ананас Цреша Кафе Јајце Чорапи ЕУ 38-45

DEN 91.00
DEN 129.60

Стока
Достапно.

02 /пар US $ 2.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
За Превозот
Ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 2 до 5 работни дена по aliexpress потврди нарачката.06 /пар US $ 2.
Жените големина е за 34-39 ЕВРА код, мажите големина е за 39-44 ЕВРА код.
Ако не сте задоволни со нашата производ по добие тоа , ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви понуди задоволително решение во последен.
На li Express Стандард на Превозот може да треба 10-40 дена.03 /пар US $ 2.
За Плаќање
Ние прифаќаме Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.5 /пар US $ 2.06 /пар US $ 2.Повеќето од чорапи се во ЕДЕН БЕСПЛАТЕН ГОЛЕМИНА.
1316321576897528 ТОПЛА ПРОДАЖБА US $ 2.02 /пар US $ 2.

Детали

Бренд Име:
YEADU
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex,Најлон
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
YM8
Висок:
Членови на екипажот
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Големина:
Free size for EUR 38-45
Вклучуваат:
1 парови
боја:
21 боја
Свеж

Избор на клиенти