.

.

New
Жените Секси Мрачно Памук Над Коленото Чорапи Бедрото Високи Чорапи Долги Чорапи

Жените Секси Мрачно Памук Над Коленото Чорапи Бедрото Високи Чорапи Долги Чорапи

DEN 102.00
DEN 127.20

Стока
Достапно.

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ако не во работните часови, што може да биде во можност да одговори веднаш.
Добредојдовте на нашиот магазин. Ви благодариме! Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Детали

Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Број На Модел На:
C5405
Објектот Должина:
66cm
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Шарени
Бренд Име:
KLV
Материјал:
Памук
Чорапи Боја:
Црна, Бела
ленти боја:
Црна, Бела, Црвена, Виолетова, Сина, Кафе, Розова, Бела
Големина:
One Size, Stretchable
Погоден Висина:
150-170CM
Тип:
Над Колена Долги Чорапи
Свеж

Избор на клиенти