.

.

New
Креативни Нови Жените Смешно Пилешко Чорапи Со Пилешко Печати пети Трендовски Жените Мода 3D Цртан филм Бедрото Високи Продажба Пилешко Пети Нозе

Креативни Нови Жените Смешно Пилешко Чорапи Со Пилешко Печати пети Трендовски Жените Мода 3D Цртан филм Бедрото Високи Продажба

DEN 156.00
DEN 192.00

Стока
Достапно.

Со цел да испратите објекти од веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашите детали превозот адреса руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име 1. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. ) и да ни испрати слики од екранот може да се $1 попуст or5% попуст во следната цел за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме слободно контактирајте со нас на прво место. Се надевам на разбирање. Драги пријатели, Добредојдовте на нашата продавница, Споделување на производот што сте го добиле на СНС ( како што се VK, Pinterest,Facebook, Твитер и др.5
Answer : ___________________________ Note : 1. Примачот Име И Презиме : 2.
Креативни Нови Жените Смешно Пилешко Чорапи Со Пилешко Печати пети Трендовски Жените Мода 3 D Цртан филм Бедрото Високи Продажба Пилешко Пети Нозе
ГОЛЕМИНА : EU35-40,US5-8. Телефон за контакт Бр. Почитувани купувачот, нашата цена е најниска цена, не вклучувајќи ги и увозните давачки. Имајте пријатен шопинг ден! 3. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради manualmeasurement.

Детали

Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Број На Модел На:
2W3190
Објектот Должина:
One Size
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Кашмир,Памук,Полиестер
Бренд Име:
COSPLACOOL
Шаблон Тип:
Печати
Функција:
Дише, абсорбента, анти-beriberi, анти-триење
За сезоната:
пролет,лето,есен, зима
Пакување:
едноставна завиткани
Големина:
EU35-40,US5-8.5
Тежина:
About 55g
Продажба тип:
Трговијата на мало,трговија на големо
Свеж

Избор на клиенти