.

.

New
Жените Прекрасна Боксер Чорапи Симпатична Цртан филм Сокс корејски Стил Мода Памук Печатење Цевка Чорапи за Дама Chaussette Femme 3D Смешно Чорапи

Жените Прекрасна Боксер Чорапи Симпатична Цртан филм Сокс корејски Стил Мода Памук Печатење Цевка Чорапи за Дама Chaussette Femme

DEN 60.00
DEN 108.96

Стока
Достапно.

Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена, ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
Плаќања :
Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Имајте на ум дека за време на испорака може да се разликуваат, особено за време на строги царинските провери и периоди. Време На Испорака
Сад/Велика Британија/Австралија
16-25 работни дена
19-28 работни дена
Бразил/Јужна Америка/Италија
Може да трае 4-6 недели поради инспекција обичаи
Франција/Шпанија/Германија/Источна/Западна Европа/Други земји
Може да потрае и до 3-4 недели поради инспекција обичаи
Информациите се обезбедени од страна на превозот на компанијата.
Дестинација
Прибл. Приближната превозот време за различни региони, како што следува :
Времето за испорака е приближно 16-25 работни дена за повеќето од велика БРИТАНИЈА и САД дестинации.
Жените Прекрасна Боксер Чорапи Симпатична Цртан филм Сокс корејски Стил Мода Памук Печатење Цевка Чорапи за Дама Chaussette Femme 3 D Смешно Чорапи
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Опис :
Боја : Како На Сликата Шоу
Големина : Една Големина Одговара На 34-39
пакет : 1pair чорапи
Време на испорака Забелешка : Ако не ја прими стоката во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака.

Детали

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук Мешавини,Полиестер
Објектот Должина:
Other
Број На Модел На:
NWZ89
Шаблон Тип:
Животните
Бренд Име:
skritts
Свеж

Избор на клиенти