.

.

New
Слатка лолита чорапи НИНА Јапонски аниме JK женски висока униформа чорапи памук, чипка COS коленото слугинката бедрото Q17S00049

Слатка лолита чорапи НИНА Јапонски аниме JK женски висока униформа чорапи памук, чипка COS коленото слугинката бедрото Q17S00049

DEN 504.00
DEN 560.64

Стока
Достапно.

com/extend_shipment_date. Повратни информации е многу важна за нас.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка .Но, можеме да се одбележи парцела како ПОДАРОК или прогласи ниска вредност за да се избегне данок.
Повратни информации
1. Returnning цената е купувачот одговорност ако нема проблем околу објектот.
Политика На Враќање
1. Ве молиме цел предмети со притискање на "плати сега",но не притискајте лозинка за да се заврши на плаќање,тогаш ние може да се најдат на вашата цел во системот и промена на цена за вас ,тогаш ние ќе ве контактираме за да ја проверите и да платат тоа,ви благодарам многу.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина пост-mail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.
За данок на
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018-2-12 додека 2018-2-26 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : //help.

Детали

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
слободни
Објектот Должина:
52cm
Бренд Име:
loliloli yoyo
Сезоната:
четири сезони принцип, четири годишни времиња општи
variousness функција на долна облека:
проширените вени
порибување порибување нога висина:
порибување
Големина:
Size fits all, Size fits all
Боја Стил:
Природна Боја
Свеж

Избор на клиенти