.

.

New
Моден Врвен Квалитет 3 пар Чорапи Зима Памук, Sock Облека Бебе Не се лизга Симпатична моделот Чорапи Бебе Погоден за 1-7Year

Моден Врвен Квалитет 3 пар Чорапи Зима Памук, Sock Облека Бебе Не се лизга Симпатична моделот Чорапи Бебе Погоден за 1-7Year

DEN 254.00
DEN 267.84

Стока
Достапно.

Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,со цел да квалитет за враќање на пари или размена на стоки. Предмети се испраќаат од страна на Кина Пост airmai.Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена откако сте го добиле. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или netural повратни информации,ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Тоа може да потрае и подолго време се должи на помалку чести на авиокомпанијата и инспекција преку границата. На секое прашање или проблем,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас веднаш,ние ќе ви одговори што во прво време.Сите пораки на налози НЕМА да се обработи за време на викенди и празници.Ве молиме да ни остават позитивен коментар и 5 star рејтинг ако се задоволни со нашите производи и услуги.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите враќа откако ќе го добиете вашите производи.Ви благодариме многу за вашиот соработка однапред!! Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен или бришат.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Моден Врвен Квалитет 3 пар Чорапи Зима 100% Памук, Sock Облека Бебе Не се лизга Симпатична моделот Чорапи Бебе Погоден за 1-7 Year
Добредојдовте на нашиот продавница Овој производ новиот дизајн стилови, со користење на материјали со добар квалитет, меки и удобни, опуштено да се чувствуваат добро, топло и силна, не може да се топката не бледнее, не се намали,им даде на вашето дете сосема нов чувство и живеат во топла зима Драг пријател им Даде на вашето дете цел (Meow Meow) Погодни за векови : 1-7 Година (за референца само да големината на Точни) Материјал : Памук (80% погоре) боја : 3 боја 9 стилови (како на сликата покажува може да ја изберете бојата на Секоја слика 3 стилови) Големина : како на сликата покажува (може да изберете големина) Забелешка : Чорапи себе има одреден еластичност,Деца долги Нозе повеќе од чорапи 1-2 CM најдобар ве Молиме погледнете претпазливи големина на табела Според соодветната големина на табелата, изберете нивните големини ви Благодариме Пакување : 3 пар / 1 поставен Симпатична чорапи прифаќаме само Alipay(Зачувам) .

Детали

Големина:
1T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Возљубени Ангел
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
OC1OC2011
Свеж

Избор на клиенти