.

.

New
4Pair/Многу Бебе Деца Деца Чорапи Погоден 0-18 Месец Новородено Бебе Чорапи Памук Симпатична Слон Пчела Зајакот Модели

4Pair/Многу Бебе Деца Деца Чорапи Погоден 0-18 Месец Новородено Бебе Чорапи Памук Симпатична Слон Пчела Зајакот Модели

DEN 342.00
DEN 551.52

Стока
Достапно.

Овие трошоци се на купувачот одговорност. Како сезона,тоа ќе потрае околу 20-40 работни денови за испорака. На секое прашање или проблем,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас веднаш,ние ќе ви одговори што во прво време.Купувачи се одговорни за сите се враќаат трошоците за превозот под никакви околности.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите враќа откако ќе го добиете вашите производи.
4 Pair/Многу Бебе Деца Деца Чорапи Погоден 0-18 Месец Новородено Бебе Чорапи 100% Памук Симпатична Слон Пчела Зајакот Модели
Ако треба да одберете боја, ве Молиме забелешка на слика во боја имиња Погоден за векови : 0-18 месеци (за референца само да големината на Точни) Материјал : Памук (95% погоре) боја : 3 боја (како на сликата покажува може да изберете боја) Големина : како на сликата покажува (може да изберете големина) Забелешка : Чорапи себе има одреден еластичност,Деца долги Нозе повеќе од чорапи 1-2 CM најдобар ве Молиме погледнете претпазливи големина на табела Според соодветната големина на табелата, изберете нивните големини ви Благодариме Пакување : 4 Pair Симпатична Чорапи Ако треба да одберете боја, ве Молиме забелешка на слика во боја имиња на Плаќање : прифаќаме само Alipay(Зачувам) . За Нас Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.Тоа може да потрае и подолго време се должи на помалку чести на авиокомпанијата и инспекција преку границата.

Детали

Бебе Возраст:
10-12 месеци, 0-3 месеци
Тип На Објект:
Sock
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Возљубени Ангел
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Новина
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
X128
Свеж

Избор на клиенти