.

.

New
Бесплатен Превозот 20pcs=10 пара/многу повеќе Бои Волна Женска Мода Чорапи, Зимски чорапи,20 стилови

Бесплатен Превозот 20pcs=10 пара/многу повеќе Бои Волна Женска Мода Чорапи, Зимски чорапи,20 стилови

DEN 863.52

Стока
Достапно.

Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Повратни информации политика
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Понудата Со Доверба!
. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.Yiwu е најголемиот мали артикли на пазарот во Кина.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.количина : 1lot =20pcs=10pairs
2.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.материјал : волна 73%, најлон 25. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. големина на нозете : 22-25cm (НИ 5-8,велика БРИТАНИЈА 4-7,ЕУ 36-40)
Превозот :
Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на уплатата примена (aliexpress ние ќе го провери вашиот
кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со
производ,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне mistkae happe
Гаранција и Гаранција :
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад.

Детали

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Sock Тип:
Повик
Бренд Име:
Shulammitelily
Материјал:
Полиестер,Волна,Spandex,Најлон,Акрилик
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
W2013-2
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти