.

.

New
Латекс гума шорцеви чорапи со две патентите Тејлор направени рачно изработени

Латекс гума шорцеви чорапи со две патентите Тејлор направени рачно изработени

DEN 2490.00
DEN 2620.80

Стока
Достапно.

Suitop нема да биде одговорен за сите пакети кои се изгубени за време на процесот на враќање, освен доказ за испорака потпис може да биде обезбедено.Ние не нудиме попуст распоред за повеќе наредби. Нашата попуст распоред се врз основа на стандарден модел количини.
Ние сме директно од производителот,има долгогодишно искуство за оваа латекс маркетинг и, исто така, уживаат добра репутација. Сите пакети мора да бидат осигурени за вредноста на содржина, кога тие се испрати назад до нас. Сите производи се проверуваат пред превозот и suitop гарантира за квалитетот на нашите производи. Нарачки може да се откаже откако трансакцијата се обработува. Ако некој производ не ги исполни вашите очекувања, едноставно јавете ни во рок од 2 дена не можат да се сметаат за одговорни за штета предизвикана од злоупотреба или лошата грижа на облека. Ние воопшто не ја напуштат повратни информации до крајот на трансакцијата односно по купувачот има информираше тие примиле на објектот. Ако сакате да се разменуваат облека, или ако постојат било какви грешки со вашата нарачка, вие мора да го извести ни во писмена форма или по e-mail во рок од 2 дена од приемот на вашата цел за враќање овластување број. Кога за прв пат купување на облека, ќе може да бидат разочарани да се види дека на латекс се чини дека имаат повеќе од мат финиш.
Повратни информации
Ние го цениме и почитуваме сите наши клиенти повратни информации рејтингот и репутација и ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите прашања пријателски пред да замине негативни/неутрален повратни информации.

Детали

Материјал:
Viscose,Најлон,Spandex,Rayon,Органски Памук,Поли,Бамбус Влакна,Микрофибер,Лен,Кашмир,Волна,Полиестер,Памук Мешавини,CoolMax,Свила,Памук
Објектот Должина:
70
Број На Модел На:
ST-305124
Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
боја:
Се прилагодите
Големина:
Customize
Материјал:
Природата латекс
Suppy Тип:
OEM Услуга
Свеж

Избор на клиенти