.

.

New
2017 Пролет/Лето Жените 6 Пар Пакет 20D Свилен Чиста Коленото Здраво Најлон Чорапи во Текот на Коленото Чорапи Жените Коленото Високи Чорапи

2017 Пролет/Лето Жените 6 Пар Пакет 20D Свилен Чиста Коленото Здраво Најлон Чорапи во Текот на Коленото Чорапи Жените Коленото

DEN 318.00
DEN 345.60

Стока
Достапно.


Еден Многу=6 Парови
20 D 6 Пар/Пак Дама е Транспарентен Свилен Kneehi Чорапи
Дебелина : 20 D
Материјал : 90% Poliamide+10%Elastane
Големина : Еден Бесплатен Евра Големина
Боја : Кожа(Visone) и Црна(Нерон)
Засилен Пети

Детали

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Должина:
Knee Hi
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
3200
Материјал:
Spandex,Најлон
Бренд Име:
VIOMOUR
Должина:
женска коленото високи чорапи
Denier:
20D најлон чорапи
Дебелина:
Тенка
над коленото:
коленото чорапи жени
Пети:
армирано
Големина:
Free Euro Size
дизајн:
женска коленото чорапи
Должина 2:
долги чорапи жени над коленото
висок коленото чорапи:
коленото чорапи
коленото високи чорапи жени:
над коленото чорапи
Свеж

Избор на клиенти