.

.

New
Метални Модни Половина Rimless Читање Очила Човек Жени +100 +125 +150 +175 +200 +225 +250 +275 +300 +325 +350 +375 +400 +425 +450

Метални Модни Половина Rimless Читање Очила Човек Жени +100 +125 +150 +175 +200 +225 +250 +275 +300 +325 +350 +375 +400 +425

DEN 960.00
DEN 1199.52

Стока
Достапно.

Ве молиме бидете сигурни дека објектот е во иста состојба во која сте го добиле.
Ако купувачите треба ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА, е угодно контакт со нас и ова треба екстра плаќање за поштарина. Нашата цел е да се обезбеди конкурентна цена, со висок квалитет на производите, брза испорака и одличен услуги на клиентите на нашите клиенти. Сите ние се постави е што ќе ни е-мејл за враќање овластување број.Не Пропуштајте Ги!!! Материјал : Метал
Боја : Црна/Gunmetal
Состојба : нова големина на Леќа : 53mm Мост : 18mm Храмот : 138mm
Вертикална : 30мм Рамка W idth : 138mm
Пред купување на овој објект,ве молиме бидете сигурни дека ако оваа рамка се вклопуваат за вас,деталите на мерење ве молиме проверете удар на табелата. Леќа ширина Мост Вертикална Храмот Рамка Ширина 53mm 18mm 30мм 138mm 138mm
Црна Gunmetal За нас
Ние сме биле продажба на ebay од 2010 година и се наоѓа во Кина. Контактирате за Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку али-express порака. Плаќање
Ние го прифатат плаќање и преку повеќе начин.
Ако сакате повеќе избор,ве Молиме посетете ја нашата продавница.Врвен Квалитет.
*За клиенти од повеќето земји,обично тоа трае 15-40 дена пристигнување,но време на испорака ќе зависи од дестинации и други фактори точната ние може да се 't контрола. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, едноставно бродот назад до нас во рок од 14 дена од денот на приемот за целосна наплата на вашиот куповната цена (во оригинал на превозот обвиненија не се враќа) или размена.

Детали

Око Рецепт:
+25, +50, +75, +100, +125, +150, +175, +200, +225, +250, +275, +300, +325, +350, +375, +400, +450, +500, +550, +600
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Број На Модел На:
60
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
BETSION
Леќи Во Боја:
Јасно
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен
Леќа Висина:
3cm
Леќа Ширина:
5.3 CM
Обложување:
HMC
Свеж

Избор на клиенти