.

.

New
3M/ многу 150cm широк тантела таписерии црна надвор бела најлон мека eyelash чипка ткаенина DIY венчаница облека и додатоци

3M/ многу 150cm широк тантела таписерии црна надвор бела најлон мека eyelash чипка ткаенина DIY венчаница облека и додатоци

DEN 662.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.

"4, 5 Ѕвезди" Фидбек е нашиот живот, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение пред да ја напушти неутрален"3 Ѕвезди" или негативни"1,2 Ѕвездите" повратните информации. Човекот-направени штета не е вклучена.Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. 90 дена Гаранција. Ве молиме да бидат претпазливи на било скршено парцела и одбие да го потпише, кога ќе ја добијат.

Детали

боја:
Исклучување бела, Црна
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Жакард
Ширина:
150cm
Број На Модел На:
L-0871
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти