.

.

New
3m/пакет ширина 70cm бела исклучителна eyelash чипка везови чипка ткаенина и прибор за облека Бесплатен Превозот

3m/пакет ширина 70cm бела исклучителна eyelash чипка везови чипка ткаенина и прибор за облека Бесплатен Превозот

DEN 477.00
DEN 518.40

Стока
Достапно.

Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.56" широк, 3 метар/број 3. Ве молиме да оставите позитивен фидбек и за нас, Доколку сте задоволни со нашата предмети. "4, 5 Ѕвезди" Фидбек е нашиот живот, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение пред да ја напушти неутрален"3 Ѕвезди" или негативни"1,2 Ѕвездите" повратните информации.Купи со доверба!
2 . Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Големина : прибл 70cm/27.Ние ќе се надоврзе на превозот статус по објавено, сепак меѓународната превозот е едвај контролира и трае подолго време отколку домашните превозот, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ова кога ќе ги купите. перница,завеса,кукли облека , дома декор ,Свадба Чипка итн. Голема f или Фустан, headware, женски underware гребенот,чанта додаток, шапка.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Боја : бела , црна 2. Ве молиме да бидат претпазливи на било скршено парцела и одбие да го потпише, кога ќе ја добијат.Цената не се вклучени даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Човекот-направени штета не е вклучена. Било DOA или неисправни (не поради злоупотреба), ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена. Ве молиме овозможи бојата разликата помеѓу следи покажа дека и вистинскиот објект.

Детали

боја:
Бела, Црна
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Жакард
Ширина:
70cm
Број На Модел На:
L-0875
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти