.

.

New
Бесплатен превозот 2yards/многу 22cm широк Везени Tulle Чипка намали мрежа чипка намали~Пинк Шампањ~убава~

Бесплатен превозот 2yards/многу 22cm широк Везени Tulle Чипка намали мрежа чипка намали~Пинк Шампањ~убава~

DEN 220.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде ПЕТ STARSof Детални Продавачот Рејтингот. Политика на враќање : Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. За испорачување непречено и брзо.Ве молиме секогаш вклучуваат Објект#, вашето корисничко име и e-mail адреса во вашиот е-мејл. Ако имате било какви прашања и мислам дека нашиот производ и услуга не вреди ПЕТ ЅВЕЗДИ да стапка, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го оценувате нас. Одлуката на нас е финалето. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Ви благодарам многу за вашата соработка.Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн, во порака кога ќе се грижат за нас.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.За ништо во врска со производот, на големо, цена, испорака или цел статус, ве молиме контактирајте со нас.Мешани цел е добредојден ,секој дизајн копчето MOQ 2. Ние брод објектот преку EMS,КИНА ПОСТ,EPACKET, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Хонгконг Пост. Изборот како на вашите барања. Нашиот одговор време : во рок од 8-10 часа
. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Извезена
Ширина:
22cm
Број На Модел На:
2
Свеж

Избор на клиенти