.

.

New
Африкански чипка со камења везови текстилни материјали мрежа tulle француска чипка ткаенина висок квалитет сина (5yards/многу)

Африкански чипка со камења везови текстилни материјали мрежа tulle француска чипка ткаенина висок квалитет сина (5yards/многу)

DEN 2244.00
DEN 2640.00

Стока
Достапно.

Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.
Плаќање :
1. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Нормално објектот ќе пристигне во рок од 2-5 работни дена откако ќе бидат поставени.
Политика На Враќање :
Размена Само
1.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ако треба да се плати преку други методи на плаќање,pls контактирајте ме слободно. Купувачот е одговорен за сите дополнителни превозот надомест.
Превозот :
Бесплатен превозот, цел ќе бидат испратени од страна на DHL или FEDEX и ПРОЗОРЦИ обично. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот.можете да ги најдете методи за плаќање подолу "купи сега".Сите плаќање ќе се зачувам,pls воопшто не грижете се за нешто.
Ние ќе го проверат квалитетот внимателно пред испраќање, и вашиот satisfation е guranteed !
.Ако сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,pls остави добар фидбек. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ние ја прифати кредитна картичка,western union и така натаму.
Повратни информации :
Клиентите задоволство е многу важна за нас.
Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
DHL, FEDEX,ДРУГИ
2-4days
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна европа
DHL,ДРУГИ
3-5days
Европски
DHL, UPS-ОТ, EMS ДРУГИ
3-6days
Блискиот Исток
DHL, EMS ДРУГИ
4-7days
Австралија, Нов Зеланд
DHL, UPS-ОТ ДРУГИ
3-5days
Азија земја
DHL ДРУГИ
2-4days
Африка земјата
DHL, UPS-ОТ ДРУГИ
4-7days
Јужна Америка
DHL, UPS-ОТ, EMS ДРУГИ
4-7days
Пакетот ќе бидат означени како "подарок", или "пример" за лесно царинење,и напишете вредност толку ниско, како е можно.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Монистра
Техника:
Извезена
Ширина:
about 1.2meters
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер / Најлон
Ткаенина Тип:
Voile
боја:
бела/жолта/turquiose/црно/сино
дизајн:
француска чипка
квалитет:
Висок квалитет
Употреба:
свадба,patry фустан,булчински gown
Декорација:
Mesh
Материјал:
Нигериската tulle
Техника:
Извезена
Пакување:
5 дворови/pc
Свеж

Избор на клиенти